Vrtec Sonček pri OŠ Žužemberk 07 620 14 41, 030 717 740
 

Februarski utrinki pri MUCKIH

Pa smo dočakali dan, ko so se končno odprla vrata vrtca. Vsi smo se razveselili snidenja in družba prijateljev nam je prav prijala. Tudi manjše stiske nekaterih otrok so hitro minile in bilo je prav veselo. Mesec februar je bil nekoliko krajši,  vendar dogodkov ni bilo malo. Praznovali smo pust, rojstne dneve, čakalo nas je še dedkovo novoletno darilo z igračami, pa pravljica o Muci Copatarici, da nas je spomnila na pospravljanje copatkov in igrač, seveda pa ni manjkalo bivanja  na prostem in igranja na terasi, ter že kar daljši sprehodi po okolici vse do reke Krke.  Doživetij je bilo veliko, sedaj pa gremo novim dogodivščinam naproti. 

Pust čas, norčij!

Skozi igro se učimo

Barvanje lesenih in papirnatih ptic

Ustvarjanje

Praznujemo kar dva rojstna dneva

Sprehod ob reki Krki

(Skupno 112 obiskov, današnjih obiskov 1)