Vrtec Sonček pri OŠ Žužemberk 07 620 14 41, 030 717 740
 

Decembrski utrinki pri Mravljah

Mesec december je za otroke najbolj pravljični mesec v letu. To je mesec, ko naše malčke obdarijo kar trije dobri možje. Vsepovsod darila, lučke, prijetni dogodki, druženje, glasba,…

Tudi v našem vrtcu je bilo pravljično. Poleg lepo okrašenih in svetlikajočih igralnic, veliko smeha in prijetnega druženja je bilo veselo tudi po skupinah. Kaj vse se je dogajalo, kaj vse smo počeli pri mravljah povedo spodnje fotografije.

Na koncu bi se še enkrat radi zahvalili vsem babicam in dedkom tudi staršem, ki ste si vzeli čas in s svojo prisotnostjo na druženju ob čaju ter pohodu z lučkami razveselili svoje otroke in nas delavke vrtca.

Tudi v novem letu si želimo takšnega sodelovanja.

Zdenka in Maša

(Skupno 135 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost