Otroci zelo radi obiskujejo telovadnico. Tam se igrajo z žogami in obroči, še raje pa plezajo.

Ko je lepo vreme se radi odpravimo v gozd. Tam nabirajo rožice, zlagajo veje, skratka uživajo v naravi.

V telovadnici smo si ogledali predstavo Čudežni pralni stroj. Otroci so zelo uživali.

V torek, 21.3. smo odšli v skupino metuljev, kjer so bile na obisku mamice z dojenčki.

V ponedeljek, 21.3. pa je bila zadnji dan v službi naša draga teta Dijana. Dan smo preživeli zelo lepo. Veliko smo peli in plesali. Najlepše se ji zahvaljujemo za vse čudovite dni, ko smo bili skupaj. Zelo jo bomo pogrešali.

Šli pa smo tudi v skupino pikapolonic, kjer nam je vzgojiteljica Klavdija prebrala pravljico Kakšne barve je poljubček?

Rebeka Fifolt