Vrtec Sonček pri OŠ Žužemberk 07 620 14 41, 030 717 740
 

Ekologija pri Metuljih

V mesecu februarju in marcu smo velik poudarek namenili tudi ekologiji, ločevanju odpadkov in recikliranju. Igrali smo se predvsem z odpadnimi materiali (škatle, različne embalaže, odpadni in reklamni papir….). Naredili smo si svoje zabojnike za v igralnico, katere smo potem sami praznili v zato namenjene zabojnike pred vrtcem. Tudi likovno ustvarjanje, izdelava glasbil in vadbena ura v telovadnici so bili namenjeni utrjevanju znanja o ekologiji. Za zaključek sklopa je vsak otrok prejel medaljo za odličnega eko ločevalca, ogledali pa smo si tudi deponijo odpadkov Špaja dolina v Grosuplju.

Zapisale: Jožica Štrasberger, Ana Marija Jereb in Nika Lovše

(Skupno 33 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost