Vrtec Sonček pri OŠ Žužemberk 07 620 14 41, 030 717 740
 

Kdo se izvali iz jajca?

Praznik Velike noči – pogovor o njej z namenom seznanjanja otrok z religijami, šegami in navadami lastne kulture in seveda otrokom najljubšem opravilu – barvanje jajčk, nas je spodbudilo k projektu, da Miškolini raziščemo katere živali so se še razvile iz jajčk. Otrokom smo tako omogočile tudi temo, ki je njim blizu in ljuba – dinozavri.

Praktično usposabljanje je pri nas opravljala študentka Karin, ki je za svoj projekt izbrala pri predmetu Lutke, drama, mediji ravno našo temo. Skozi mesec smo izvedli veliko dejavnosti, več si lahko pogledate na video povzetku v linku.

https://video.arnes.si/watch/5zh3sn22k1q0

Slavljenca:

Zapisala: vzgojiteljica Katja

(Skupno 89 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost