Vrtec Sonček pri OŠ Žužemberk 07 620 14 41, 030 717 740
 

Mesec družine pri Metuljih

Marec je mesec, ko se še bolj posvetimo družini, spoznavamo družinske člane in njihove vloge, likovno upodabljamo družino, izdelujemo darilca in pojemo pesmi o mamicah, očkih, babicah in dedkih. Otroci so od doma prinesli družinske fotografije. Nalepili smo jih na papirnate hišice, ki predstavljajo varno zavetje, jih obesili na tablo, tako da jih lahko vsak dan opazujemo in se o njih pogovarjamo.

Poslovili smo se od »naše« Polone Meglen, ki je 5 tednov opravljala praktično usposabljanje. Ostala nam bo v zelo lepem spominu.

Presajanje rožic.

Angleške urice.

Ogledali smo si abonmajsko predstavo Miškinega gledališča: Čudežni pralni stroj.

V mesecu marcu sta rojstni dan praznovali Zoja in Neja. HURA za naši slavljenki.

Zapisale: Jožica Štrasberger, Ana Marija Jereb in Nika Lovše

(Skupno 71 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost