Vrtec Sonček pri OŠ Žužemberk 07 620 14 41, 030 717 740
 

Miške in Metulji na pohodu za Mali sonček

Vreme nas je razvajalo z obilo sonca, zato smo se Miške in Metulji na prvi jesenski dan v petek, 23. 9. 2022, podali na pohod za Mali sonček. Pot nas je peljala ob glavni cesti, da smo lahko opazovali promet in ponovili varno prečkanje ceste, leva-desna, nošenje varnostnih jopičev, prepoznavanje nevarnih situacij v prometu, upoštevali smo prometne predpise za pešce, opazovali in prepoznavali prometne znake, njihov pomen. Pot smo nadaljevali ob gozdni poti, ob reki Krki in prišli do Kotov. Ob gozdni jasi smo izvedli Palčkovo telovadbo, si ogledali kateri pridelki še rastejo na njivi, nato pa je sledila igra na igralih in sladkanje s toplim čajem in obilico dobrot, ki jih je za nas pripravila ga. Klavdija Košiček, za kar se ji lepo zahvaljujemo.

Zapisale vzgojiteljice oddelka Miške in Metulji

(Skupno 107 obiskov, današnjih obiskov 1)