V četrtek, 23.2.2023, smo Miškolini obiskali svoje sovrstnike v vrtcu na Prevolah.

V skupini Borovnice so nas pričakali radovedni otroci z vzgojiteljicama Urško in Jožico.

Obuti v copate smo vstopili v njihovo igralnico in z zanimanjem opazovali njihove izdelke in seveda drug drugega. Potem, ko smo se pozdravili in spoznali, nas je vzgojiteljica Urška odpeljala v njihovo telovadnico, kjer smo skupaj pripravili poligon. Ura druženja je vse prehitro minila.

Dobre volje in prijetno utrujene so nas pogostili s svežim in suhim sadjem. Tudi na pijačo – vodo niso pozabili.

Za gostoljubje smo se jim zahvalili z obeski v obliki Miškolinov in si obljubili, da se spomladi vidimo v Žužemberku. Miškolini jim bomo razkazali naš nov vrtec, ki ga še niso videli. Potem pa nas čakajo raziskovalne dogodivščine na Cviblju.

Hvala otrokom iz vzgojiteljicam za prijetno druženje. Komaj že čakamo, da se vidimo v Jurčku.

Zapisala: vzgojiteljica Barbara

(Skupno 117 obiskov, današnjih obiskov 1)