Iz sklopa Varno v prometu nam je ostalo še obljubljeno otrokom – ogled letališča v Prečni. Za večino je bil to prvi stik z letalom od blizu. Ob raziskovanju in seznanjanju z različnimi vrstami prometa smo z obiskom letališča sklenili krog in zaključili obdobje obširnega ozaveščanja obnašanja otrok v prometu.

Na letališču so nas toplo sprejeli. Prečesali smo letališče po dolgem in počez. Prijazni gospod Štefan nam je razkazal hanger, kjer smo si ogledali, prešteli vsa letala in dodobra spoznali kako deluje jadralno letalo. Pista je pa prostor, kjer so lahko otroci tekli in tekli in tekli pa površine kar ni zmanjkalo.

MIŠKOLINI

RIBICE

METULJI

Obiskali smo tudi konjušnico v Češči vasi, kjer nam je bilo tako všeč in gospod Branko nam je vse lepo razkazal, da smo se odločili da drugič na ranču preživimo cel dan.

MIŠKOLINI IN RIBICE

METULJI

Kako topla jesen, naj traja, me tri skupine se rade družimo 🙂

Zapisala: Katja Konte