DEDEK, BABICA MOJA STA OBA,

SKUPAJ BOMO PELI LA, LA, LA, LA, LA.

Že samo petkovo jutro je napovedovalo, da bo dan čaroben. Navsezgodaj so nas pozdravile drobne snežinke.

Pred zajtrkom smo sestavili smrečico. Otroci so bili vznemirjeni, ker so vedeli, da nas tega dne obiščejo babice in dedki.

Po zajtrku smo odšli v avlo in ob že okrašeni smreki pričakali težko pričakovane goste.

Ob snidenju s starimi starši so bili otroci  zelo veseli.

Kljub temu da smo majhni, smo pripravili kratek program in pokazali, kaj vse smo se že naučili.

Skupaj smo okrasili smrečico in zapeli nekaj znanih pesmi.

Sledil je najslajši trenutek druženja, saj smo se posladkali z dobrotami, ki so jih prinesle babice. Zadišalo je tudi po prazničnem čaju.

V prijetnem vzdušju in klepetu je srečanje hitro minilo. Ob odhodu so se jim njihovi vnučki in vnukinje z drobno pozornostjo zahvalili za obisk in za vse, kar jim nudijo.

vzg. Lilijana Hrovat, pom. vzg. Marjana Furlan