Vrtec Sonček pri OŠ Žužemberk 07 620 14 41, 030 717 740
 

MUCKINE DOGODIVŠČINE V SEPTEMBRU

Mesec september je že za nami, mi pa korakamo novim dogodivščinam naproti. Za nami je mesec poln novosti. Spoznali smo nove prijatelje, vzgojiteljici in novo igralnico. Osvojili smo že nova pravila in dnevno rutino. Pridobili smo tudi dva čisto nova prijatelja, ki pa sta se tudi že vključila v našo skupino. Čisto majhne začetne težave so že povsem izginile. Pridobili in usvojili smo že kar nekaj pomembnega znanja in spretnosti na temo o prometni varnosti, o varnosti in dobremu počutju v Vrtcu, o skrbi zase in podobno. O vsem tem , pa Vam povedo spodnje fotografije.

Ko je zunaj slabo vreme, se razgibavamo na mehkih blazinah in toboganu. Tudi za počitek je poskrbljeno.

Nekateri Mucki so upihnili že 2. svečko na torti. Vse najboljše.

OSKAR
ALJAŽ

Pripravili: vzgojiteljici Zdenka in Marjana

(Skupno 86 obiskov, današnjih obiskov 1)