Vrtec Sonček pri OŠ Žužemberk 07 620 14 41, 030 717 740
 

Obiskali sta nas mamici z dojenčkom in malčico ter strokovna delavka iz Zdravstveno-vzgojnega centra

Razveselili smo se obiska gospe Tine Iskra in gospe Klavdije Košiček, ki sta se prijazno odzvali povabilu, da preživita dan v vrtcu s svojim dojenčkom in malčico. Nika in Matic sta se odlično počutila v naši družbi.

Hvala mamicama za obisk in popestritev dneva.

9. marca nas je v skupini obiskala tudi strokovna delavka iz Zdravstveno-vzgojnega centra Novo mesto. Predstavila nam je temo Dobili bomo dojenčka. Otroci so predavanje spremljali z budnim očesom in bili zelo vedoželjni. Aktivno so sodelovali pri umivanju in hranjenju dojenčka. Tudi igra po kotičkih na temo družina je zelo zaživela. Otroci so se vživljali v vloge: zdravnik, mamica, očka, bratec, sestrica, učitelj, vzgojitelj, babica, dedek …

Zapisale: Jožica Štrasberger, Ana Marija Jereb in Nika Lovše

(Skupno 81 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost