Kako smo nestrpno čakali vsaj malo lepega vremena, da smo si lahko pri naši bivši praktikantki Urši ogledali njene konjičke.

Konj Piki, ki ga poznamo iz risanke Pika nogavička je pravi ljubitelj otrok. Tudi otroci so ga takoj vzljubili. Na začetku so si ogledali bokse, kjer stanujejo konji in tudi pašnik, kjer se ob lepih dneh pasejo. Ker je Piki rad na pašniku, je bil umazan, zato so otroci dobili krtače, da so ga očistili. Urši so pomagali pri vseh pripomočkih, da so ga skupaj osedlali.

Prišel je najbolj pričakovani del. Jahanje Pikija. Vsi otroci so bili navdušeni in bi jahali še celo dopoldne, če nas v vrtcu nebi čakalo kosilo.

Hvala Urški, ki si je vzela čas in razveselila naše Zajčke, Ribice, Miškoline in Mravljice.

Poleti pa se lahko starši skupaj z najbolj pogumnimi otroci oglasite pri njej saj bo v kratkem imela tudi jahalne šole

RIBICE

MRAVLJICE