Turobno jesensko vreme ni pokvarilo razpoloženja v skupini Zajčkov. Čeprav je večji del deževalo, smo si v skupini z različnimi aktivnostmi krajšali čas. S prstnimi barvami smo delali odtise rok in raziskovali, kako se barve mešajo med seboj mešajo.

Ravnotežje in spretnost smo urili na poligonu v garderobi in razgibavanju v mali dvorani, v prizidku telovadnice in na sprehodih pri premagovanju naravnih ovir.

Na sveži zrak smo se odpravili v dežnih plaščkih. Prenehalo je deževati, zato smo se odpravili do narasle reke Krke. Opazovali smo njeno valovanje in prisluhnili šumenju.

S spretnimi prsti smo ružili koruzo in jo pretresali v plastične posode.

Z go. Matejo sva otrokom zaigrali igrico JABOLKO, potem so jo poskusili še otroci. Nekateri so se v vloge dobro vživeli.

Obešali smo perilo, si smo ga prej ročno opali in kasneje, ko je bilo suho tudi pospravili.

Okušali smo različno zelenjavo in jo poimenovali. V garderobi so izdelali tetko JESEN.

Z zaprtimi očmi smo okušali sadje in ga poimenovali.

Spoznali smo nov sadež, granatno jabolko in ga okusili.

Opravili so že prvi pohod za MALI SONČEK. Čez pokopališče smo odšli do cerkve, pot smo nadaljevali skozi Zafaro do vrtca. Ob poti smo videli veliko zanimivega. Premagovali smo naravne ovire.

Na obisku smo imeli posebnega gosta.

Na naš vrtiček smo posadili čebulice tulipanov in narcis. Spomladi bomo opazovali njihovo rast.

Igrali smo se družabne igre (spomin, poskočnega pirata, račke, …), igrali na MRI, prepevali ob zvokih flavte in klavirja, plesali ob glasbi in se sproščali ob jogi.

Opazovali smo hroščka

?????????????