Vrtec Sonček pri OŠ Žužemberk 07 620 14 41, 030 717 740
 

POMLADNE DOGODIVŠČINE PRI MUCKIH

Tudi v pomladnem času se marsikaj dogaja v naši skupini. Tako kot se prebuja in cveti pomlad, cvetimo in rastemo tudi mi. Vsak dan smo večji, spretnejši, pogumnejši, hitrejši, »zgovornejši« in navihani. Vse veščine pridno pridobivamo ob različnih dejavnostih, ki se odvijajo v tem času. V mesecu marcu smo se igrali in spoznavali družino na sto in en način. V aprilu pa smo se urili v prometni varnosti. Ob tem se navajali na hojo ob robu cestišča, varno prečkanje ceste, opazovali prometna vozila, ki so švigala mimo nas, jih poimenovali, si ogledali avtobusno postajališče, parkirišča tovornih vozil, parkirno garažo in še marsikaj. Vse opaženo pa prenesli v igralnico in telovadnico, kjer smo ponovno podoživljali na več načinov.  Seveda pa nismo pozabili na prebujajočo se pomlad in vse kar se je dogajalo okrog nas. Najbolj  smo uživali pri tekanju in igri v naravi, kjer pa imajo nekateri »MUCKI« še malce težav. Pa nič zato, saj je bila podlaga prijetno mehka.

FOTOUTRINKI NAŠIH DOGODIVŠČIN:

(Skupno 89 obiskov, današnjih obiskov 1)