Vrtec Sonček pri OŠ Žužemberk 07 620 14 41, 030 717 740
 

PTIČKI SO PRELETELI MAJ

Maj je odhitel kot bi mignil. Namenil nam je kar nekaj deževnih dni, zato smo se zabavali v igralnici ali v telovadnici. Ustvarjali smo, plesali, rezali s škarjami in še veliko drugih stvari. Dneve nam je popestrila tudi praktikantka Sara za kar smo ji zelo hvaležni.

Igrali smo se igro Kdo se skriva pod rutko ter tako utrjevali imena otrok.

Utrjevali smo osnovne barve.

Ogledali smo si lutkovni predstavi: Trije metulji in Pikapolonica in pike. Na računalniku smo si ogledali razvoj metulja. Listali smo knjige in si ustvarili kotiček s slikami čebel, žab, pikapolonic in metuljev.

Opazovali smo domače živali na sprehodih ter polže in paglavce v igralnici.

Če je le vreme dopustilo smo odšli na igrišče ali na pesek h Grahkovi hiški.

Hodili smo tudi na sprehode. Prišli smo vse do reke Krke. Če je bilo deževno pa smo kakšen dan preživeli tudi na terasi.

Praznovali smo kar tri rojstne dneve.

Sedaj pa nas že čakajo nove dogodivščine v vročem juniju.

(Skupno 84 obiskov, današnjih obiskov 1)