Vrtec Sonček pri OŠ Žužemberk 07 620 14 41, 030 717 740
 

PTIČKI V MESECU DRUŽINE

“Družina je tam, kjer se življenje začne in ljubezen nikoli ne konča”

Ko se zima poslovi, travniki zacvetijo, živali pridejo na plano in začnejo svoj spomladanski ples. Vse je tako cvetoče, vse tako diši in tudi v naših srcih je toplo, saj je mesec marec namenjen prav nam vsem- staršem, otrokom, dedkom, babicam, tebi in meni, nam vsem, ki imamo družino. Ljubečo, skrbno in polno ljubezni. Lepo je, ko imaš nekoga, ki pazi nate, te ima rad, te zabava, s tabo joče in se smeje, se igra, zganja norčije in te zvečer objame in poboža za lahko noč.

In prav zaradi družine, ki jo imamo vsi neskončno radi je mesec marec prav poseben mesec v vrtcu. In tudi pri Ptičkih je bil.

Nekaj utrinkov iz meseca pa si lahko ogledate v spodnjih fotografijah.

OGLEDOVANJE DRUŽINSKIH FOTOGRAFIJ

Mesec smo zaključili nekoliko žalostni, saj zopet ostajamo doma. A upamo, da res le za kratek čas in kmalu spet napolnimo našo Ptičkovo igralnico ter gremo novim dogodivščinam naproti.

(Skupno 123 obiskov, današnjih obiskov 1)