Vrtec Sonček pri OŠ Žužemberk 07 620 14 41, 030 717 740
 

ZAKLJUČNI IZLET NA RANČ ALADIN

Miškolini smo celo leto varčevali denar za naš zaključni izlet. Malo nezaupljivo smo sicer zbirali, vendar smo upali, da nam letos korona ne bo vzela tega. Zelo smo se razveselili, ko smo izvedeli, da zaključni izlet bo. Še bolj , ko smo izvedeli, da bomo šli na Ranč Aladin na Mirni. Želeli smo si le še lepo vreme. A vreme nas je v četrtek zjutraj malo splašilo. Na poti na avtobus so nas pozdravile prve kapljice dežja, na poti pa vedno več. Otroci so glasno prepevali na avtobusu. Vendar dež je še vedno padal, ko smo prispeli. Zato smo si najprej oblekli pelerine in kar med kapljicami odšli na ogled živalskega vrta. Kapljice so izginile. Kmalu je posijalo sonce. Neskončno veselje, sreča in razigranost vsepovsod med nami.

Zahvalila bi se spremljevalcema Lenartovemu očku in Galovi mamici za pomoč in posnete fotografije, da bo vsem za lep spomin.


v pelerinah

(Skupno 121 obiskov, današnjih obiskov 1)