Mesec uvajalnega obdobja je za nami …

Ob tkanju dosedanjih in novih prijateljskih vezeh ter veselem ustvarjanju v naši igralnici vrtca, smo imeli že veliko priložnosti za raziskovalno igro, ki je v veliki meri potekala ob bivanju na prostem: v gozdu, na travniku, na igrišču, v gradu ter sadovnjaku, saj nam je bil letošnji september z vremenom zelo naklonjen. Toplo in sončno vreme nas je kar samo vabilo ven!

Vedno znova radi iščemo in rešujemo gibalne izzive tudi v naši večnamenski telovadnici.

Mesec september smo zaključili v kulturnem vzdušju, udeležili smo se predstave Žabica Brokolina in polžek Sladkosned.

Otroci iz skupine Mravljice že z radovednostjo in veseljem pričakujemo nov mesec, ki bo še posebej jesensko obarvan.

Pripravila in zapisala: Mateja Skobe

(Skupno 220 obiskov, današnjih obiskov 1)