V četrtek, 20.6.2024 smo se otroci, starši in vzgojiteljice iz skupin Mravljice, Ribice, Zajčki in Miškolini skupaj poveselili na Loki v Žužemberku ob zaključku vrtčevskega leta.

Na začetku nas je pozdravila in nagovorila vodja vrtca ga. Lilijana Hrovat.

Sledil je nastop otrok iz skupine Miškolini, ki so se od vrtca poslovili in odhajajo v šolo. Ključ so predali otrokom iz skupin Ribic in Zajčkov, ki bodo naslednje leto postali predšolski.

Otroci so prestopili prag vrtčevskih vrat in pomahali vrtcu v slovo.

Sledil je slasten prigrizek za kar se še enkrat lepo zahvaljujemo g. Alešu Škufca.

G. Aleš je za otroke postavil tudi napihljiv grad, katera so čakali čisto cel teden in ga do dobra izkoristili.

Najlepša zahvala pa gre tudi gasilcem PGD Žužemberk, ki so za otroke pripravili veliko zanimiv igre in nam s tem popestrili naše popoldne.

Bilo je lepo in prijetno popoldne in naj se počitnice začnejo. Vsi si bomo nabrali novih moči, za novo vrtčevsko leto, ki je pred nami, našim največjim pa želimo uspešen skok v šolo.