Otroci gozd spoznavajo na različne načine in z uporabo vseh čutil.

V vrtcu Sončnica se zavedajo pomena izkustvenega učenja povezanega z NTC programom in gozdno pedagogiko. Zato so vzgojiteljice s starši in hišnikom izdelale gozdno igralnico v bližnjem gozdu. Gozd s svojim raznolikim terenom in materialom otroke spodbuja h gibanju, ustvarjanju, razmišljanju.

Odzvali smo se prijaznem povabilu domačinke, ge. Renate Novak, ki je v vrtcu Sončnica, Veliki Gaber, vzgojiteljica, da stkemo prijateljstva v njihovi gozdni igralnici. Pozdravil nas je tudi ravnatelj OŠ Veliki Gaber g. Gregor Udovč, nato so nas otroci iz skupine Velikani z vzgojiteljicama, popeljali v gozd. Navdušeni smo bili nad njihovimi lesenimi, izvirnimi in ob enem preprostimi igrali. Dogovorili smo se tudi, da se ponovno srečamo, tokrat na Dvoru . Velikani, veselimo se ponovnega snidenja!

(Skupno 137 obiskov, današnjih obiskov 1)