V mesecu maju smo se pogovarjali o grajskem življenju. Sklop smo zaključili s skupnim kosilom na hodniku vrtca.

Ker smo skozi celo šolsko leto lepo brali knjige, smo si zaslužili pohvale. V telovadnici so nam šolarji zaigrali igrico, nato pa je sledila podelitev.

Otroci so bili zelo navdušeni ob gledanju kamišibaja z pravljico Zvezdica Zaspanka.

Začelo se je lepo vreme, zato veliko časa preživimo zunaj. Otroci se zelo radi igrajo na mivki.

Naši paglavčki so se razvili v žabice, zato smo jih odnesli v reko Krko.

Nekaj otrok praznuje rojstni dan med poletnimi počitnicami, zato smo praznovali prej, ko smo še vsi prisotni v vrtcu.

V sredo smo skupaj s skupino pikapolonice odšli na pohod do Mačkovca, kjer nas je lepo sprejela Ulina mami Maja. Otroci so dobili sladoled, potem pa smo odšli pogledat konje. Lepo se ji zahvaljujemo za sprejem.

Šolsko leto se počasi bliža koncu. Ob zaključku vam želiva lepe in brezskrbne počitnice. Uživajte v vsakem dnevu in izkoristite jih čim lepše.

Rebeka in Natalija