Na sončen četrtek v začetku maja smo Zajčki čisto cel dan preživeli v vrtcu. Zjutraj po zajtrku smo se z avtobusom odpeljali v Glinokop Zalog. Koliko živali živi tam, še največ pa žab, ki so se oglašale, da je odmevalo kot prava Žabja svadba. Bile so zelo glasne a hkrati sramežljive saj so se nam le redke malo pokazale in hitro spet skočile v vodo. So pa zato bili bolj pogumni polži, račke in labod.

Po počitku smo se odpravili v gozd, kjer smo se igrali z vejami, tekali in poslušali petje ptic. Z naravnimi barvami (listje, zemlja, cvetlice) pa smo pobarvali naše gozdne škrate in škratice.

Pozno popoldne pa smo ob igrah in rajanju na igrišču komaj čakali, da se spečejo naše hrenovke za večerjo.

Dan je bil poln lepih in novih dogodivščin pa vseeno smo komaj čakali, da se pripeljejo naši starši in da skupaj odidemo domov.

(Skupno 71 obiskov, današnjih obiskov 1)