In smo prišli do zadnjih v nizu naših Gibalnih uric. Prav razgibane trenutke smo preživeli skupaj v šolski telovadnici v Žužemberk. Trudile smo se, da je bila vsaka urica posebej, nekaj posebnega in drugačnega.

Upava, da ste se mali in veliki udeleženci dodobra razgibali ob naših srečanjih in da se nam pridružite tudi v naslednjem šolskem letu.

Prav vsi, ki ste pridno hodili in uživali na različnih poligonih in športnih dejavnostih tekom preteklih tednov, dobite medalje, in sicer proti koncu šolskega leta (maj). Takrat bomo strnili in zaključili naše gibalne popoldneve s pohodom (če nam le ne bo ponagajalo vreme).  Točen datum, boste izvedeli naknadno.

 

Poglejte si utrinke z našega včerajšnjega druženja, ko smo izkoristili sončno popoldne in migali na svežem zraku. Prav prijetno in sproščeno je bilo.

Naš zaključni pozdrav: Hip -hip hura!

Izvajalki GU, Klavdija Pirc in Štefka Jarc

(Skupno 256 obiskov, današnjih obiskov 1)