Mesec februar je bil za naše MRAVLJICE prav poseben. Dogajalo se toliko zanimivih in novih stvari, da si bo vse kar težko zapomniti. Veliko smo se pogovarjali o kulturi in lepem vedenju (ob kulturnem prazniku),spoznavali posebnosti naše države ( največjega pesnika, slovensko in šolsko himno, najboljše slovenske športnike, slovensko in občinsko zastavo…) in celo obiskali glavno mesto naše države – Ljubljano. To je bilo še prav posebno doživetje. Po kulturi je sledil dan ljubezni in prijateljstva. Tudi v našem vrtcu smo ga preživeli temu primerno, kot se za VALENTINOVO spodobi. Sledile so priprave na najbolj norčavi dan, dan ko se lahko spremenimo v karkoli želimo. Mravljinčki so postali medvedki, gusarji, zmajčki, pikapolonice, betmani, kraljične in še in še….( oglejte si slike).Konec meseca pa smo obiskali še tovarno KEKO, kjer ustvarjajo najrazličnejše stroje. Babica našega Oskarja , nam je prav prijazno razkazala celotno proizvodnjo njihovega podjetja, v katerm smo srečali tudi starše naših otrok. Hvala babici za povabilo in prijetna doživetja. Želeli bi si še več podobnih ogledov in s tem pridobili nova znanja. Sedaj pa se že oziramo naokrog in iščemo nova doživetja, ki nam jih bo prinesla topla POMLAD.

Pripravili in uredili vzg. Zdenka in Maša

(Skupno 129 obiskov, današnjih obiskov 1)