V soboto, 13. 7. 2019, smo natanko po enem letu in treh mesecih, odkar smo še zadnjič zaprli vrata našega starega vrtca na Jurčičevi in se preselili na nadomestne lokacije, ponosno odprli vrata našega novega vrtca – enote Jurček na Jurčičevi ulici v Žužemberku.

Vrtec Sonček pri OŠ Žužemberk bo tako v enoti Jurček  pod eno streho nudil topel drugi domek za vse žužemberske otroke. Selitev v nov vrtec bo v zadnjem tednu avgusta, o čemer boste starši še posebej obveščeni.

Na spodnji povezavi si lahko preberete članek novinarja Roka Noseta in ogledate nekaj foto utrinkov s sobotne slovesnosti ob otvoritvi (objavljeno v spletni izdaji Dolenjskega lista):

https://www.dolenjskilist.si/2019/07/13/222383/novice/dolenjska/S_sodobnim_vrtcem_uresnicili_dolgoletno_zeljo/

 

(Skupno 249 obiskov, današnjih obiskov 1)