V tednu mobilnosti smo obiskali podjetje Keko oprema. G. Gorazd, očka Jaka in Luka, nas je popeljal skozi veliko in zelo zanimivo podjetje. Za vsakim vogalom je bilo nekaj zelo zanimivega in nenavadnega. Nismo si mislila, kaj vse lahko izdelajo v našem Žužemberku. Najbolj se nam je v spomin vtisnil ogled muhe na mikroskopu. Naš cilj je bil ogled treh različnih vozil, na električni pogon. Primerjali smo glasnost med vožnjo in način polnjenja. Ker je v podjetju zaposlenih kar nekaj očkov, dedkov ali stricev naših varovancev je bilo to za otroke posebno snidenje. Na koncu so za nas pripravili še sladko presenečenje in nas obdarili. Hvaležni smo vam za izkazano pozornost in doživetje!

Dogovorjeni smo bili z g. Jožetom Rojc, da si ogledamo vozni park podjetja FS prevozi in Dolenjska prevozi. Poleg sladkega presenečenja je za nas g. Jože pripravil se malo drugačno. Vsi smo se posedli v avtobus in odpeljali v avtopralnico ter si čiščenje avtobusa ogledali kar od znotraj. Ko bi videli te velike otroške očke. Hvala za čas in veselje naših malčkov!

(Skupno 176 obiskov, današnjih obiskov 1)