Vrtec Sonček pri OŠ Žužemberk 07 620 14 41, 030 717 740
 

PTIČKI V NOVEM VRTCU

Polovica meseca je že za nami in Ptički smo se prav lepo privadili na nove prostore vrtca. Igralnica je prostorna in lepa, zato nadvse uživamo. Veliko časa preživimo tudi na terasi, kjer se igramo in opazujemo kaj vse se v okolici dogaja. Ogledali smo si prav celoten vrtec in spoznali že skoraj vse delavke. Kako pa se imamo si pa poglejte kar v slikah.

 

Takole uživamo v igralnici in na terasi:

 

Ustvarjamo in se igramo s kinetičnim peskom:

Tudi naša igralnica je lahko prava mala telovadnica:

Takole vsako jutro prilepimo vsak svojega ptička na vejo:

Sadna malica:

 

Nekaj utrinkov, kaj vse počnemo čez dan. Tudi, če zjutraj malo zajokamo, verjemite, da nam v vrtcu ni tako hudo in nadvse uživamo.

 

Vzgojiteljica Katarina Nose

 

(Skupno 224 obiskov, današnjih obiskov 1)